Ознака : слики

Здрави навики

По 47-те експлицитни фотки кои ги виде светот, атрактивната водителка уште повеќе им го мати паметот на мажите! (ФОТО)

Еспресо
Италијанската спортска новинарка и водителка Дилета Леота го мати разумот на мажите ширум светот. На социјалните мрежи често објавува провокативни фотографии, а пред четири години...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Со уметност против корона: Ентони Хопкинс компонираше валцер, а сега покажа и како слика (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Легендарниот актер Ентони Хопкинс (82) не губи време во изолацијата и тотално и се посвети на уметноста. Како на музичката, така и на ликовната. Да...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Драма во семејството на Северина: Поранешниот зет ја киднапирал внуката на пејачката, но ги објавил и нејзините експлицитни фотки!

Васко Спасоски
Во семејството Вучковиќ очигледно никогаш нема мир. Познатата пејачка Северина и членови од нејзиното семејство го пријавиле поранешното момче на нејзината внука од сестра за киднапирање...
Секојдневие

Амбер Џиана е фитнес модел кој ќе ве маѓепса со својот изглед! (ФОТО)

Еспресо
Амбер Џиана е американски фитнес модел. Покрај фитнесот, прекрасната Амбер има и страст кон науката и уметноста. Амбер сака да го подобри секој сегмент од...
Секојдневие

Со своите неверојатни облини сексапилната Јулија привлекува бројни следбеници ширум светот! (ФОТО)

Еспресо
Јулија Гилас од Украина е ѕвезда на социјалните мрежи на која многу луѓе ширум светот и се восхитуваат поради неверојатната фигура. Јулија, која е родена...
Лајфстајл Сцена

Девојката која ја прекина Лигата на шампионите овој пат ПРОВОЦИРА со ЗАДНИКОТ! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Девојката на познатиот пранкер Витали Здороветски овие денови со своите слики на Инстаграм покрена лавина коментари. Кинси Волански со дечкото одмара на Бали, а своите...
Лајфстајл Сцена

Аделина Тахири, се поубава и пожешка (ФОТО)

Igor
Пејачката од Скопје, Аделина Тахири продолжува со објавување на слики од плажа, но и од нејзиниот секојдневен живот во нејзиниот профил на Инстаграм. Мајка на...
Лајфстајл Сцена

Ријана никогаш посекси во долна облека: 4,3 милиони луѓе за 2 часа „одлепија“ поради нејзините слики! (ФОТО)

Igor
Убавицата од Барбадос ги искористи и истакна сите свои атрибути… Ријана ги користи своите заводливи способности со цел да изрекламира едно од своите производи, а...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Слики кои го заобиколија целиот свет: Кејт Мидлтон потклекна пред ботоксот (ФОТО)

Igor
Кејт Мидлтон (37) привлекува внимание каде и да се појави со својот префинет изглед, но Војвотката од Кембриџ не успеа да им одолее на естетските...
Лајфстајл Сцена

Ирена Спасовска се пофали со егзотично патување (ФОТО)

Igor
Ирена Спасовска на социјалните мрежи преку слики и видеа се пофали дека ужива на егзотичното патување во Египет. Таа на својот профил често споделува слики...