20.8 C
Скопје
07:38 - 10 август, 2022

Ознака : Амбер

Свет Сцена

Амбер Херд бара да се откаже судењето (кое го загуби) против Џони Деп, во судот доставена жалба на 43 страници

Еспресо
Актерката не се откажува и продолжува да инсистира дека претрпела неправда. Нејзините адвокати предале документ од 43 страници во кој се тврди дека одлуката на...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Ќе сведочи Хамада од „Ворнер Брос“ (во полза на Деп), дали тој ќе го реши конечно случајот?

Еспресо
Судскиот процес во кој се вклучени Џони Деп и Амбер Херд е во завршна фаза и се очекува само уште неколку луѓе во судницата да...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

„Џони Деп ги стави прстите во мојата вагина за да бара кокаин“: ШОКАНТНИ СВЕДОЧЕЊА НА АМБЕР ХЕРД

Еспресо
Амбер Херд низ солзи во судницата се сеќава на болни и страшни моменти во бракот со холивудскиот глумец, Џони Деп.  „Тука сум затоа што мојот...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

АМБЕР ХЕРД го отпушти ПР тимот поради негативен публицитет! СЕ ЗДРУЖИЛА СО ПРОТИВНИЦИТЕ НА ДЕП

Еспресо
Амбер Херд го отпушти својот тим за односи со јавноста поради премногу негативен публицитет. Сега глумицата си најде нова ПР агенција. На Амбер Херд ѝ...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

НАД 2 МИЛИОНИ ПОТПИСИ: Собрани со петицијата за отпуштање на АМБЕР ХЕРД од „Аквамен 2“

Еспресо
Ако барањето надмине 3 милиони потписи, ќе влезе во топ 50 во историјата на Change.org ширум светот! Петицијата на Change.org создадена со барање за исклучување...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Илон Маск и Џејмс Франко НЕМА ДА СВЕДОЧАТ во судскиот процес Џони Деп против Амбер Херд

Еспресо
Нивното сведочење во судскиот процес Деп против Херд беше многу очекувано, но ниту Елон Маск ниту актерот Џејмс Франко нема да сведочат во судењето на...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

СВЕДОЧЕЊЕ НА ЏОНИ ДЕП: „Еден ден Амбер беше Пепелашка, а во еден момент станува Квазимодо!“

Еспресо
58-годишната ѕвезда конечно сведочеше во судењето на Ферфакс Вирџинија во кое се гледа како на оштетена страна. Како што објаснува Би-Би-Си, „правниот тим на г-ѓа...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

(ВИДЕО) По нападите за сексуално насилство, Џони Деп одговори со видео снимки од Амбер и нејзините љубовници, Џејмс Франко и Илон Маск

Еспресо
На судењето меѓу Џони Деп и Амбер Хард кое деновиве е во центар на вниманието на светската јавност, откако Амбер го нападна глумецот со тврдења...
Свет Слајдер Сцена

Во судница прикажана слика од крвавиот Џони Деп на носилки, актерот за првпат раскажа што му направила Амбер (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Амбер Хард и Џони Деп пристигнаа на суд, втор ден по ред. Кога влезе во судницата Деп веднаш зема гел за дезинфекција со кој си...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Поранешната сопруга на Џони Деп ужива со новата девојка, додека актерот се соочува со вистински пекол поради неа (ФОТО)

Еспресо
Американската актерка и поранешна сопруга на холивудската ѕвезда Џони Деп, Амбер Херд (33), фотографирана е заедно со новата девојка Бјанка Бути (38), додека заедно се...