23.8 C
Скопје
15:45 - 30 мај, 2024

Ознака : петиција

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Избршана и втората петиција за забрана на Дино Мерлин во Србија: Четири концерти се распродадени

Еспресо
Втората петиција за забрана за влез во Србија на Дино Мерлин, која беше покрената вчера, е избришана. Првата петиција беше покрената на 27 јули, по...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

НАД 2 МИЛИОНИ ПОТПИСИ: Собрани со петицијата за отпуштање на АМБЕР ХЕРД од „Аквамен 2“

Еспресо
Ако барањето надмине 3 милиони потписи, ќе влезе во топ 50 во историјата на Change.org ширум светот! Петицијата на Change.org создадена со барање за исклучување...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Петиција за протерување на љубовницата на Путин од Швајцарија: „Реобединете ги Ева Браун со нејзиниот фирер“

Еспресо
Петицијата со која сака да ја протера љубовницата на Путин Алина Кабаева од Швајцарија На платформата Change.Org, група швајцарски активисти побараа од властите да ја...