25.8 C
Скопје
09:44 - 24 јуни, 2024

Ознака : кабаева

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

САД ја санкционираа (меѓу другите) девојката на Путин, Алина Кабаева: ѝ ги блокираа американските имоти на поранешната гимнастичарка

Еспресо
 САД ја санкционираа (меѓу другите) девојката на Путин, Алина Кабаева. Во вторникот (вчера), администрацијата на Бајден воведе санкции за наводната девојка на рускиот претседател Владимир...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Путин и неговите тајни деца со љубовницата Алина Кабаева: „Две момчиња на возраст од 3 и 7 години, постарото е родено во Швајцарија“

Еспресо
Ова го откри швајцарскиот весник SonntagsZeitung, според сведочењето на пријателка на Кабаева.  Мистеријата за тајните деца на Владимир Путин станува се појасна. Парче по парче....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Петиција за протерување на љубовницата на Путин од Швајцарија: „Реобединете ги Ева Браун со нејзиниот фирер“

Еспресо
Петицијата со која сака да ја протера љубовницата на Путин Алина Кабаева од Швајцарија На платформата Change.Org, група швајцарски активисти побараа од властите да ја...