11.8 C
Скопје
01:12 - 15 април, 2024

Ознака : киднапирање

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Како во хорор филм: 12-годишно девојче му побегнало на киднаперот и ѝ открило на полицијата две тела во распаѓање

Еспресо
Киднапираното 12-годишно девојче кое побегнало од заробеништво и било пронајдено како оди по пат во руралните средини на Алабама, ѝ помогнало на полицијата да открие...
ЕспресоСекојдневиеСлајдер

ГО ЛАЖИРАЛ СОПСТВЕНОТО КИДНАПИРАЊЕ ЗА ДА ЗЕМЕ ПАРИ ОД ПРИЈАТЕЛИТЕ: Една работа му се „удри од глава“

Еспресо
Кристофер Селман од Кент го лажирал своето киднапирање за да земе пари од пријатели и познаници. На фотографиите кои им ги проследил тој е со...
СветСлајдерСцена

СЕКСУАЛЕН ПРЕДАТОР: Р. Кели може да добие 10 години затвор!

Еспресо
Американскиот R&B пејач Р. Кели вчера беше опишан како „предатор“ од обвинителството, на првиот ден од тековниот процес против него во Њујорк за сексуална злоупотреба....
ВестиСветСлајдер

ВИДЕО | 52 ДЕНА ГО КРИЕЛ НА СЕЛО: Седумгодишно дете извлечено од канџите на педофил по цели 52 дена

V. T.
Во драматична акција руски специјалци спасија седумгодишно дете кое беше грабнато од страна на педофил кон крајот на септември додека се враќало од училиште. По...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Драма во семејството на Северина: Поранешниот зет ја киднапирал внуката на пејачката, но ги објавил и нејзините експлицитни фотки!

Васко Спасоски
Во семејството Вучковиќ очигледно никогаш нема мир. Познатата пејачка Северина и членови од нејзиното семејство го пријавиле поранешното момче на нејзината внука од сестра за киднапирање...
ЛајфстајлСцена

ЈА КИДНАПИРАЛЕ ЌЕРКА Ѝ: Актерката од „Игра на тронови“ објавила и видео од настанот

Igor
Џозефин Гилан има епизодна улога во популарната „Игра на тронови“. Актерката тврди дека социјалните служби од Израел ја киднапирале ќерка ѝ, која има 8 месеци....