16.8 C
Скопје
01:32 - 26 мај, 2024

Автор : Антонио Димитриевски

12 Вести - 0 Коментари
ЕспресоИнтервјуСлајдер

(ВИДЕО) Местото каде што ѕвездите „отвораат душа“: Панчо – ДНК во „Ништо лично“

Антонио Димитриевски
За оние најблиските кои најдобро го познаваат само обично момче со име и презиме Владимир Блажев. За оние помладите вљубеници во ноќниот живот, лудите журки,...
ЕспресоИнтервјуСлајдер

(ВИДЕО) Местото каде ѕвездите „отвораат душа“: Миа Костова во „Ништо лично“

Антонио Димитриевски
Несудена балерина која тоа никогаш не станала иако за оваа уметничка дејност има стручна наобраозба и диплома. Затоа пак, уште како многу млада влегува во...
Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуСлајдер

(ВИДЕО) Местото каде ѕвездите „отвораат душа“: Кристина Димитриевска во „Ништо лично“

Антонио Димитриевски
Мисица, манекенка, модел, однеодамна и пејачка… Бивша сопруга на пејачот со „Х-фактор“, која по разводот од него со ХХL чекори тргна по патот до успехот...
Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуСлајдерСцена

(ВИДЕО) Место каде што ѕвездите „отвораат душа“: „Ништо лично“ со Антонио Димитриевски

Антонио Димитриевски
Некогаш млад, надежен фудбалер кој кариерата ја завршил пред и да ја почне заради тешка повреда, а потоа модел и ТВ водител и сега пејач...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) Наскоро: НИШТО ЛИЧНО со Антонио Димитриевски

ЕСПРЕСО
Македонските  убавици се почесто отвораат профили на апликацијата „Онли Фенс“, нудејќи ги сопствените експлцитни содржини со помали или поголеми попусти. На оваа тема, меѓудругото, коментираат...
Женски печатКолумниСлајдер

Ведрана Рудан: Се сеќавам на сексот

V. T.
Не, сексот не е преценет. Изведувачите се преценети. Дали има нешто подобро отколку после секс, на ливада, на плажа, во станот на љубовникот, да земеш...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСлајдер

Од уморно до лице што блеска со овој едноставен трик!

Еспресо
Руменилото е најкраткиот и најбрзиот начин да се трансформира уморното и бледо лице во енергично и здраво. Треба внимателно да го изберете, особено течните формули,...
Ви ПрепорачувамеНарод гледаСлајдер

ЖЕШКА АКЦИЈА СРЕДЕ ПЛАЖА: Го јавна момчето пред сите, на келнерот од шок му испаднаа сите пијалоци! НЕВЕРОЈАТНА СЦЕНА (ВИДЕО)

V. T.
Се вжешти интернетот поради видеото на кое се гледа жешката акција на младата двојка, а реакцијата на келнерот ги насмеа сите присутни! Еден турист сними...
Наши ФациСлајдерСцена

Збогум, Сабина! Македонската јавност се простува од легендарната актерка

M.Г.
Сабина Ајрула-Тозија е родена на 17 април 1946 година во Скопје. Таа во „Патот до успехот“ зборува како ја запишале во градинка за да го...
Ви ПрепорачувамеЖенски печатКолумниСлајдер

КОКОДАКАЊЕ: Е*ати „совпаѓањето“ кога жена ти ја споредуваш со грав, а швалерката со пробиотик

Мими Стојановска
Тиндер е лесно запалива супстанца која се користи за запалување и разгорување. Знаевте? Јас немав појма. Дознав кога седнав да пишувам текст за Тиндер, оној...