14.8 C
Скопје
18:24 - 27 февруари, 2024

Ознака : Стефан Лазаров

Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуСлајдерСцена

(ВИДЕО) Место каде што ѕвездите „отвораат душа“: „Ништо лично“ со Антонио Димитриевски

Антонио Димитриевски
Некогаш млад, надежен фудбалер кој кариерата ја завршил пред и да ја почне заради тешка повреда, а потоа модел и ТВ водител и сега пејач...
Наши ФациСцена

ВИДЕО: Стефан Лазаров на гости кај раперот Џус: Во Кавадарци има многу нинџи!

Васко Спасоски
Познатиот јутјубер Стефан Лазаров во соработка со „Еспресо.мк“ пред неколку дена од Белград донесе интервјуа со неколку познати ѕвезди од таму. Ги видовме раперите од...
Наши ФациСлајдерСцена

ВИДЕО | Тијана Дапчевиќ: Тоа што ќе се легализира марихуаната во Македонија е многу добро!

Васко Спасоски
Тијана Дапчевиќ е гостинка во новиот „Карпул-караоке“ на најпознатиот јутјубер Стефан Лазаров. Како што знаете, Стефан во соработка со порталот „Еспресо.мк“ беше неколку дена во...
Наши ФациСлајдерСцена

ВИДЕО | Драма во Чаир: На познатиот јутјубер Стефан Лазаров му вперија пиштол во глава!

Васко Спасоски
Постои нешто што се вика карма и таа е тука, можеби е бавна, но кога тогаш ќе ве стаса… Вака некако може да се опише...
Наши ФациСлајдерСцена

Стефан Лазаров на гости кај Станија во Рума: Имаш ексклузива да ти дојдам облечена во емисија!

Васко Спасоски
Нашиот портал „Еспресо.мк“ во соработка со најпознатиот млад јутјубер кај нас, Стефан Лазаров и овојпат ви носи ексклузивно интервју со една од најпознатите ријалити –...
Наши ФациСлајдерСцена

ВИДЕО|ТХЦ Ла Фамилија: Раста не е виновен! Треба да излезе од затвор

Еспресо
Познатиот јутјубер Стефан Лазаров изминатиов период го помина во Белград каде заедно со нашиот сајт направи интервјуа на едни од најпознатите ѕвезди на Балканот. Едни...
Наши ФациСлајдерСцена

ВИДЕО: Стефан Лазаров во главниот град на шоубизнисот на Балканот: Зошто не е вака во Македонија?

Васко Спасоски
Колку македонските медиуми ги поддржуваат естрадните личности во нашата земја? Ова прашање го постави младиот и познат јутјубер Стефан Лазаров и тоа директно од главниот...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

ВИДЕО|Стефан Лазаров и Еспресо.мк на гости во Белград: Интервју со еден од најпопуларните рапери – Fox!

Еспресо
Познатиот српски рапер Fox кој е сопственик на хитовите „Fuccboi“ и „Инфлуенсер“ направи интересно интервју јутјуберот Стефан Лазаров во неговиот најпопуларен серијал „Карпул Караоке“. Fox...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Еспресо.мк“ и Стефан Лазаров заедно во Белград: Погледнете го интервјуто со Нучи! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Почнувајќи од денеска (недела) па во текот на наредните денови „Еспресо.мк“ во соработка со најпознатиот јутјубер во нашата земја Стефан Лазаров ви носи ексклузивни интервјуа...
Uncategorized

Згодни девојки „тресат“ задници! Македонскиот водител сними нова песна (ВИДЕО)

Слободен печат
„Баста“ се вика втората песна на познатиот водител Стефан Лазаров и Денис Куртовиќ, кој се снимаше на повеќе локации, а во него може да се...