4.8 C
Скопје
07:14 - 27 февруари, 2024

Ознака : стево пендаровски

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(ВИДЕО) Претседателот Пендаровски во претседателската вила ја угости хрватската старлета Нивес Церлзиус: Таа ги бакнуваше гардистите пред вила Водно

Еспресо
Атрактивната хрватска старлета на социјалните мрежи се пофали дека била на прием во претседателската Вила Водно во Скопје. Таа сподели и видео на кое може...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

(Видео) Дизајнерот Грабулоски му подари уникатни патики на Пендаровски

Еспресо
Дизајнерот Сатја Грабулоски му подари на претседателот Стево Пендаровски рачно дизајнирани уникатни патики. Патиките од марката „најки” се специјално изработени за Пендаровски, а на нив...
ЕспресоСлајдер

Пендаровски со сопругата ќе ѝ оддадат почит на кралицата Елизабета Втора

jasmina.kantardzieva
Претседателот Стево Пендаровски со сопругата ќе присуствуваат на погребот на кралицата Елизабета Втора, што ќе се одржи на 19 септември 2022 година во Лондон, информираа...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Претседателот Пендаровски и неговата сопруга Елизабета со беспрекорен моден избор на „Браќа Манаки“

Еспресо
Претседателот Стево Пендаровски и неговата сопруга Елизабета присуствуваа на интернационалниот фестивал на филмска камера „Браќа Манаки“. Пендаровски на својот фејсбук-профил објави неколку фотографии од манифестацијата....