4.8 C
Скопје
07:41 - 27 февруари, 2024

Ознака : Македониум

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

(Видео) Дизајнерот Грабулоски му подари уникатни патики на Пендаровски

Еспресо
Дизајнерот Сатја Грабулоски му подари на претседателот Стево Пендаровски рачно дизајнирани уникатни патики. Патиките од марката „најки” се специјално изработени за Пендаровски, а на нив...