12.8 C
Скопје
22:26 - 27 февруари, 2024

Ознака : нивес целзиус

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Нивес Целзиус во секси луксузно издание: Се појави во проѕирен фустан со светкави украси

Еспресо
Во понеделникот вечерта во Хрватскиот народен театар, се собраа бројни познати фаци на модна ревија, а најпривлечна беше провокативната Ниевес Целзиус во нејзиниот тесен, беж...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Нивес Целзиус направи хаос на Инстаграм: Прави шпага без долна облека

Еспресо
Хрватската пејачка Нивес Целзиус, поранешна сопруга на поранешниот хрватски фудбалер Дино Дрпиќ, секојдневно објавува провокативни фотографии и видеа на социјалните мрежи. Следбениците уживаат во глетката...
БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(Видео) Го „изгоре“ Инстаграм: Жешката Хрватка позира во проѕирни панталони и кожена танга

Еспресо
Хрватската старлета Нивес Зељковиќ, позната како Нивес Целзиус, секогаш знае како да го привлече вниманието со својот провокативен изглед. Во својата последна објава на Инстаграм,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(ВИДЕО) Претседателот Пендаровски во претседателската вила ја угости хрватската старлета Нивес Церлзиус: Таа ги бакнуваше гардистите пред вила Водно

Еспресо
Атрактивната хрватска старлета на социјалните мрежи се пофали дека била на прием во претседателската Вила Водно во Скопје. Таа сподели и видео на кое може...
БалканСлајдерСцена

Нивес Целзиус ги „полуде“ обожавателите со топлес фотографија од базен!

Еспресо
Новата објава на Нивес Целзиумс и тоа како привлече огромно внимание на Инстаграм, а коментарите непрестанато се редат. Привлечната Хрватица објави провокативна фотографија каде што...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Нивес Целзиус објави фотографија од птичја перспектива, машките фанови се презадоволни! (ФОТО)

Еспресо
Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзиус не престанува да провоцира со разголените фотографии, а поради изолацијата од коронавирусот, таа е активна како никогаш досега. Нивес...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Нивес Целзиус ја покажа тетоважата на интимно место: Нејзините фанови постојано „зумираат“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Новата фотка која ја објави познатата Хрватка Нивес Целзиус по се изгледа откри повеќе од тоа што требаше, па нејзиниот профил на Инстаграм се вжешти...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

„Викнете доктор“: Нивес Целзиус ги сликаше градите од птичја перспектива (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Нивес Целзиус (38) честопати знае да ги израдува своите обожаватели со провокативни фотографии на кои ги истакнува своите атрибути. Таа објави селфи, па покажа...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Нивес Целзиус објави провокативна фотографија: Нема да знаете каде да гледате, горе или доле! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата хрватска старлета, пејачка и актерка, Нивес Целзиус по кој знае којпат своите обожаватели ги почести со провокативна фотографија. Атрактивната Нивес објави фотка на која...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Нивес Целзиус позира без долна облека! (ФОТО)

Еспресо
Нивес Целзиус (38) со своите следбеници постојано споделува фотографии од своето секојдневие, од патувања, одмори, дружења со пријатели… Таа често со своите фотографии знае да...