16.8 C
Скопје
08:23 - 22 мај, 2024

Ознака : тони михајловски

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

„СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ЉУБОВ. ТИ ПОСАКУВАМЕ МНОГУ ЗДРАВЈЕ И НЕРВИ“: Тони Михајловски во негов стил и го честиташе роденденот на сопругата

А.Г.
Сопругата на нашиот актер Тони Михајловски, Александра денес слави роденден. Како што прилега, актерот во негов комичен стил, пропратен со многу емоции, ѝ честиташе на својата...
Ви препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

ТОНИ МИХАЈЛОВСКИ СО НОВОГОДИШНА ЖЕЛБА: Ќе си заминам од оваа небиднина

Ирена Трајкова
Актерот и шоумен Тони Михајловски ги изненади своите обожаватели и бројни пријатели со најновата обава на неговиот фејсбук-профил. „На 54 години првпат ми дојде желба...