Tag : возење

Ви Препорачуваме Свет

Првите фотографии од кралицата Елизабета после скандалот (ФОТО)

Слободен Печат
Откако принцот Хари и војвотката од Сасекс Меган Марк на друштвените мрежи објавија дека се повлекуваат од кралската должност, станаа главна вест во Велика Британија....
Лајфстајл Сцена

КАКО СЕКОЈ ОБИЧЕН ЧОВЕК: Лепа Брена во опуштено возење со градски превоз (ФОТО)

Igor
Пејачката многумина воодушеви со својата приземјеност. Популарната пејачка Лепа Брена отпатува во Мадрид, главниот град на Шпанија, а многумина одушеви со начинот на кој таму...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian