Tag : обичен

Лајфстајл Сцена

КАКО СЕКОЈ ОБИЧЕН ЧОВЕК: Лепа Брена во опуштено возење со градски превоз (ФОТО)

Igor
Пејачката многумина воодушеви со својата приземјеност. Популарната пејачка Лепа Брена отпатува во Мадрид, главниот град на Шпанија, а многумина одушеви со начинот на кој таму...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian