Ознака : селфи

Наши Фаци Слајдер Сцена

Манекенката Накова само по градник прави селфи во лифт! (ФОТО)

Познатата манекенка Александра Накова се врати на социјални мрежи. Атрактивната гевгеличанка повторно се врати на она што најдобро го знае, а тоа е да ја...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Роналдо објави утринско семејно селфи, а Георгина е гола под јорганот? (ФОТО)

Васко Спасоски
Еден од најдобрите фудбалери на светот, Кристијано Роналдо своите следбеници на Инстаграм денес ги почести со утринска семејна фотографија. Роналдо и Георгина позираа во кревет...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Скроз гола: Старлетата Станија ги израдува своите машки обожаватели со фотка од купатило! (ФОТО)

Васко Спасоски
Станија Добројевиќ знае како да ги израдува своите машки обожаватели. Имено, поранешната учесничка во „Задруга“, објави ново провокативно селфи, каде позира речиси скроз гола во...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Легна на кревет и направи провокативна поза: Маја Беровиќ со „искинати“ панталони на задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Маја Беровиќ (32) на социјалните мрежи објави фотографија која веднаш предизвика бура од воздишки кај нејзините машки фанови. Таа очигледно сакала да го скрати...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Наоми закачи селфи без градник: Ќе се сруши интернетот! (ФОТО)

Еспресо
Иако во мај ќе наполни 50 години, Наоми Кемпбел (49) се уште нема проблеми со соблекувањето на социјалните мрежи. Атрактивната манекенка уште еднаш позираше разголена,...
Секојдневие

Селфи по породување кое стана хит, ќе ви стане јасно кога ќе ја видите целата слика (ФОТО)

Еспресо
Селфито од салата за породување стана хит на интернет поради партнерот на жената кој наводно паднал во несвест во текот на нејзиното породување со царски...
Секојдневие

Научно докажано: Еве, кои селфи-фотографии загарантирано добиваат повеќе „лајкови“!

Васко Спасоски
Доколку користите филтер за своите фотографии може да се простите од „лајкови“ на Инстаграм. Меѓутоа, селфи направено на работа или селфи кое покажува со какво...
Свет Сцена

Правела селфи на работ од карпа и паднала во провалија од 30 метри!

Слободен Печат
„Изгледа дека Меди седела на работ од карпата за да се сликне, кога паднала. Тоа е огромна трагедија. Беше живот и душа од девојка, секогаш...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

ПЕЧАТ 2019: Да имаше награда за селфи-премиер, Зоран Заев ќе го освоеше првото место! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ако имаше европска или пак можеби светска награда за премиер кој најмногу обожава да прави селфи-фотографии, тогаш првото место не му бега на нашиот, сега...
Лајфстајл Сцена

Џон Траволта наплаќа за своите автограми и „селфи“ слики!

Igor
Доколку се случи да се да го сретнете Џон Траволта, може да посаката да се сликате со него, а тој потоа да ви „извади“ сметка....