Ознака : интернетот

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Наоми закачи селфи без градник: Ќе се сруши интернетот! (ФОТО)

Еспресо
Иако во мај ќе наполни 50 години, Наоми Кемпбел (49) се уште нема проблеми со соблекувањето на социјалните мрежи. Атрактивната манекенка уште еднаш позираше разголена,...
Лајфстајл Сцена

Лидија Вукиќевиќ топлес го запали интернетот: Актерката покажа како ужива во Македонија! (ФОТО)

Igor
Српската актерка Лидија Вуќичевиќ моментално е во посета на нашата земја, а престојува во хотел, од каде таа одлучи да им покаже да своите следбеници...
Лајфстајл Филм и ТВ

Една од „поскапите“ фотки: Средбата на Шварценегер и Џеки Чен го запали интернетот (ФОТО)

Igor
За само еден ден собраа повеќе од милион лајкови и море од коментари на Инстаграм. Арнолд Шварценегер ги запали социјалните мрежи со само еден потег,...
Лајфстајл Сцена

Целосно се РАЗГОЛЕ ПРЕД СВЕТОТ: КИМ ја покажа КОЖНАТА БОЛЕСТ на лицето и телото, интернетот ЕКСПЛОДИРАШЕ (ФОТО)

Igor
Навикнати сме да ја гледаме со шест слоеви пудра и остри контури на лицето, а таа сега одлучи да ја тргне шминката и да покаже...
Лајфстајл Сцена

Сандра Африка со жешки фотки од јахта го запали интернетот (ФОТО)

Igor
Сега таа се реши да ги израдува машките, па објави фотки во костим за капење и го покажа своето заводливо тело. Африка позираше на јахта...