Tag : фотки

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Една од најзгодните жени во светот сподели фотки од трудничкото стомаче (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Сијата наскоро треба да роди момче… Американската пејачка Сијара и нејзиниот сопруг Расел Вилсон едвај чекаат по третпат да се остварат како родители. Музичката...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Слободно Време

Што прави светот во изолација? 19 интересни фотки и видеа кои многу ќе ве насмеат! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Поради пандемијата на коронавирусот многу луѓе во светот се во домашен карантин, а изолацијата во четири ѕида сама по себе носи уникатни моменти. На некои...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Од годините не може да се побегне: Наполни 65 години и направи безброј операции, но овие фотки ја покажуваат суровата вистина (ФОТО)

Еспресо
Поранешната манекенка и актерка неодамна наполни 65 години, а на интернет испливаа нејзини необработени фотографии. Имено, многу јавни личности се поборници на естетската хирургија, корекциите...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џеј Ло започна нов предизвик: Поради нејзините фотки сега жените ширум позираат во бикини (ФОТО)

Еспресо
Откако 50-годишната Џенифер Лопез ги „излуди“ фановите ширум светот со селфито во огледало за кое позираше во минијатурно бело бикини, на социјалните мрежи се појави...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Анастасија Ражнатовиќ со провокативни фотки од Тајланд: Бикинито не може да биде помало, а позата на оградата ги остави мажите без здив (ФОТО)

Еспресо
Анастасија Ражнатовиќ (21) отпатува на егзотична дестинација, каде одмара и полни батерии за првиот албум кој наскоро треба да биде објавен. Младата пејачка своите следбеници...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Разголената Сораја повторно ги излудува фановите – „Тие си апсолутно совршенство“ (ФОТО)

Еспресо
Сораја Вучелиќ повторно се одлучи да се разголи и да испрати тајна порака. Старлетата често пати под своите објави на Инстаграм пишува пораки за кои...
Еспресо Шоу биз

Лиз Харли во шестата деценија изгледа „како авион“, а тоа можете да го видите на нејзините нови фотки во бикини (ФОТО)

Слободен печат
Британската актерка Елизабет Лиз Харли (54) и во својата шеста деценија има со што да се пофали. Имено, холивудската ѕвезда по којзнае по кој пат...
Жена Лајфстајл Магазин

Најубавата Југословенка и денес е ЖЕНА ИПОЛ – Поради голите фотки не успеа да биде Мис на светот! (ФОТО)

Igor
Бернарда Маровт беше прогласена за најубава мисица на поранешна Југославија, а иако поради разголените фотки остана без титулата Мис на светот, нејзината убавина до денес...
Лајфстајл Сцена

Гори Инстаграм: Лила гола во када (ФОТО)

Igor
Познатата водителка Лила Филиповска екстравагантна како и секогаш, и овој пат успеа да го „запали“ Инстаграм. Таа на својот Инстаграм профил објави жешки и провокативни...
Лајфстајл Сцена

Мелани Грифит ги шокираше фановите: На 63 години објави селфи во градник и гаќички (ФОТО)

Igor
Инстаграм стана место на кое се повеќе се појавуваат и ѕвездите од постарата гарда, како Џенифер Анистон која буквално го сруши, но еве ја и...