Tag : разголени

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Еспресо
Хрватската старлета Ава Карабатиќ на социјалните мрежи објави дека од неодамна започнала да објавува свои разголени фотографии на една страница „за возрасни“ и дека всушност...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Бела Хадид позираше без маица, а градите ги покри со бурито (ФОТО)

Еспресо
Манекенката Бела Хадид (23) неретко објавува разголени фотографии на социјалните мрежи, а неодамна нејзините следбеници ја нападнаа дека е очигледно дека користи фотошоп. Сега таа...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Разголената Сораја повторно ги излудува фановите – „Тие си апсолутно совршенство“ (ФОТО)

Еспресо
Сораја Вучелиќ повторно се одлучи да се разголи и да испрати тајна порака. Старлетата често пати под своите објави на Инстаграм пишува пораки за кои...