Ознака : маица

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Бела Хадид позираше без маица, а градите ги покри со бурито (ФОТО)

Еспресо
Манекенката Бела Хадид (23) неретко објавува разголени фотографии на социјалните мрежи, а неодамна нејзините следбеници ја нападнаа дека е очигледно дека користи фотошоп. Сега таа...
Секојдневие

Доживотен тренд: Ова парче облека секогаш е во тренд, а пристапно е за секого (ФОТО)

Igor
Ова парче облека можете да го носите и во дневни и во вечерни варијанти… Доколку ги прашате врвните модни познавачи кое парче облека никогаш нема...