36.8 C
Скопје
16:26 - 18 јуни, 2024

Ознака : клептоманка

СветСлајдерСцена

Можеби е клептоманка: Сите се чудат зошто младата актерка Клои Чери украла маица од 28 долари

Еспресо
Младата актерка Клои Чери, позната по улогата во популарната серија на HBO Euphoria, била фатена во кражба. Таа била снимена во трговски центар во Ланкастер,...