20.8 C
Скопје
16:59 - 30 мај, 2024

Ознака : позираше

СветСлајдерСцена

Една од најубавите жени во светот во шестата деценија позираше прекриена само со пешкир: Ниту фризура, ниту грам шминка а изгледа како авион (ФОТО)

Еспресо
Светски познатиот супермодел Синди Крафорд (54) на Инстаграм објави фотографија на која таа позира прекриена само со пешкир и препознатливата прекрасна насмевка на лицето. Синди...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

„Откако ќе ги изедам сите залихи на благо за карантинот“ – Карлеуша позираше во бикини на Версаче во својот гардеробер (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Јелена Карлеуша позираше во Версаче костим за капење во својот гардеробер, а описот на фотографијата ги насмеа сите… Пејачката на својот Инстаграм профил објави...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Бела Хадид позираше без маица, а градите ги покри со бурито (ФОТО)

Еспресо
Манекенката Бела Хадид (23) неретко објавува разголени фотографии на социјалните мрежи, а неодамна нејзините следбеници ја нападнаа дека е очигледно дека користи фотошоп. Сега таа...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Викторија Бекам позираше без шминка во бањата, сите се заљубија во нејзините пегички (ФОТО)

Еспресо
Сопругата на фудбалерот Дејвид Бекам ги воодушеви фановите во своето природно издание… Модната дизајнерка Викторија Бекам (45) на Инстаграм објави кратко видео каде го рекламира...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Манекенката која е позната по облините позираше гола, фановите не можат да се нагледаат (ФОТО)

Еспресо
Британската манекенка која светската слава ја стекна благодарение на своите облини во последните денови на Инстаграм ги почасти своите фанови со неколку голи кадри кои...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Рита Ора ја покажа секси тетоважата на интимното место (ФОТО)

Еспресо
Популарната пејачка Рита Ора (29), Новата Година ја дочека на јахта, а притоа на социјалните мрежи секојдневно објавуваше фотографии од бикини со кои буквално ги...
БалканСцена

Северина позираше со родителите на сопругот Игор: Прекрасно е што ги имам! (ФОТО)

Еспресо
Популарната хрватска пејачка Северина, доколку судиме според објавите на социјалните мрежи, има одличен однос со свекорот и свекрвата. Пејачката во Белград позираше со нив, па...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Хајди Клум се соблече потполно гола и ги запали социјалните мрежи! (ФОТО)

Васко Спасоски
Манекенката Хајди Клум (46) испозира потполно гола пред фотоапаратот, а со таквата фотографија ги израдува своите следбеници на социјалните мрежи, поточно на Инстаграм. Хајди се...
Uncategorized

Сопругата на Горан Иванишевиќ позираше гола во када – Ќе ви ја разгори фантазијата (ФОТО)

Слободен печат
Нивес Иванишевиќ веќе со денови предизвикува љубомора кај сите свои следбеници на Инстаграм. Згодната водителка и сопруга на Горан Иванишевиќ последните неколку денови ужива на...
Uncategorized

Ќерката на најбогатата Хрватка позираше пред елката, нејзиното деколте засени се! (ФОТО)

Слободен печат
Тамара Еклстон се фотографираше во божиќно расположение, но на многумина во очи им падна деколтираниот фустан. Ќерката на Славица и Берни Еклстон позираше во црвено...