Ознака : игор

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

После гласините дека се разведува, оваа фотографија кажува сè за односот помеѓу Северина и Игор

Еспресо
Северина со својата најнова објава ги демантираше озборувањата за проблемите во бракот со Игор Којиќ. Пејачката објави нивна заедничка фотографија на која Игор ја бакнува...
Балкан Сцена

Северина позираше со родителите на сопругот Игор: Прекрасно е што ги имам! (ФОТО)

Еспресо
Популарната хрватска пејачка Северина, доколку судиме според објавите на социјалните мрежи, има одличен однос со свекорот и свекрвата. Пејачката во Белград позираше со нив, па...