8.8 C
Скопје
03:45 - 28 февруари, 2024

Ознака : далечина

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) КОГА ЌЕ СЕ ВРАТИ ИЛИНА? Игор вели дека си поигрува со него!

M.Р.
Игор ја чека, а Илина никако да си дојде од Еквадор, каде заедно со експедиција предходно го искачуваше еден од највисоките активни вулкани во светот...