11.8 C
Скопје
01:18 - 15 април, 2024

Ознака : заљубија

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Викторија Бекам позираше без шминка во бањата, сите се заљубија во нејзините пегички (ФОТО)

Еспресо
Сопругата на фудбалерот Дејвид Бекам ги воодушеви фановите во своето природно издание… Модната дизајнерка Викторија Бекам (45) на Инстаграм објави кратко видео каде го рекламира...