18.8 C
Скопје
20:57 - 15 април, 2024

Ознака : сопругата

БалканСлајдерСцена

Фрањо Ласиќ: Сопругата во деветтиот месец од бременоста доби корона, за среќа се заврши како што треба

Еспресо
Популарниот хрватски актер Фрањо Ласиќ (66) повторно се оствари во улогата на татко, откако неговата сопруга Милена (35) му роди син. Гостувајќи во една емисија,...
СветСлајдерСцена

ФОТО: Сопругата на принцот Алберт има нова фризура – Принцезата Шарлин избрчи дел од главата

Еспресо
Принцезата Шарлин, сопругата на принцот Алберт од Монако реши да го промени имиџот. Поточно, својата фризура, па направи навистина смели потези кога станува збор за...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

По тепачката во родното место на сопругата Вељко Ражнатовиќ завршил во полиција

Еспресо
Како што пренесуваат српските медиуми во текот на вчерашниот ден се случила тепачка во Тител, родното место на сопругата на Вељко Ражнатовиќ во која учествувал...
Секојдневие

Се избричил првпат по 10 години, сопругата останала шокирана! (ВИДЕО)

Еспресо
Додека многумина во карантинот пуштија брада, професионалниот модел и амбасадор за производи за нега на брада Карлос Коста го направи сосема спротивното, тој ја избричи...
Uncategorized

Сопругата на Горан Иванишевиќ позираше гола во када – Ќе ви ја разгори фантазијата (ФОТО)

Слободен печат
Нивес Иванишевиќ веќе со денови предизвикува љубомора кај сите свои следбеници на Инстаграм. Згодната водителка и сопруга на Горан Иванишевиќ последните неколку денови ужива на...
Филм и ТВ

Меѓусебните изневерувања скапо ги чинеа: Славниот Оскаровец се разведува од сопругата по 22 години брак!

Слободен печат
Оскаровецот Колин Фирт (59) се разведува од сопругата Ливија после 22 години брак, пренеусваат странските медиуми. „Колин и Ливи се разделија. Тие имаат блиско пријателство...
Uncategorized

Џорџ Клуни ја изневерува сопругата?

Слободен печат
Веќе неколку месеци се пишува за проблемите во бракот на познатиот актер Џорџ Клуни и неговата сопруга Амал. Имено како што пренесуваат странските медиуми, несогласувања...
ЛајфстајлСцена

Сопругата на Саша Поповиќ го прослави 50 роденден – Веднаш се пофали со подарокот од него (ФОТО)

Igor
Сопругата на директорот на „Гранд“, Саша Поповиќ, Сузана Јовановиќ, го прослави својот 50-ти роденден, а какво изнанадување доби, веднаш се пофали на социјалните мрежи. Пејачката...
ЛајфстајлСцена

Љубовната приказна на Бајага: Сопругата ја ЗАПОЗНАЛ ВО АВТОБУС, а првиот состанок и денес го памти!

Igor
Момчило Бајагич – Бајага својата сопруга прв пат ја видел во автобус и веднаш му се допаднала. Меѓутоа, кога ја запрашал да излезат следел одговор...
ЛајфстајлСцена

СОПРУГАТА НА ГРУ се огласи за првпат по неговата смрт (ФОТО)

Igor
Даница Андонов, сопругата на српскиот рапер Далибор Андонов Гру кој пред еден месец загина во трагична несреќа, се огласи за првпат по неговата смрт. „Секој...