СОПРУГАТА НА ГРУ се огласи за првпат по неговата смрт (ФОТО)

Даница Андонов, сопругата на српскиот рапер Далибор Андонов Гру кој пред еден месец загина во трагична несреќа, се огласи за првпат по неговата смрт.

„Секој зборува со својата тишина, а тишината кажува многу“, напиша таа покрај фотката на која позира во прегратка на сопругот. Истата фотка ја сподели и на Инста Стори со коментар „30 ден“.

https://www.instagram.com/p/B3ZFaGNIGWO/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

Даница со оваа фотографија длабоко ги погоди и пријателите, кои тоа го изразија и во коментарите во кои и испраќаа емотикони со срциња или со плачење, а некои и напишаа и неколку зборови за поддршка.

Инаку, според пишувањето на српските медиуми, Даница за смртта на сопругот дознала на најлошиот можен начин. Таа наведе дека добила повик од својата пријателка која била уверена дека вестите се лажни и ја прашала зошто новинарите „лупетаат“ дека Далибор починал.

Слични објави

Совршен десерт без многу мака, еве како да го подготвите познатиот „Магичен колач“ (ВИДЕО)

Igor

Видео хороскоп 18 јули 2019, четврток

Igor

Колку често двојките имаат секс во различни земји од целиот свет?

Igor

После Аријана Гранде, тој е во врска со ќерката на Синди Крафорд! (ФОТО)

Igor

Нема среќа во љубовта! Коки се разведе и од втората сопруга! (НЕ ОБЈАВУВАЈ)

Igor

Не го фрлајте белиот дел од лубеницата! Направете си салата

Igor

Остави Коментар

оне × 4 =

Слични објави

Сензуален танц со неочекуван пресврт: Џеј Ло танцуваше покрај момчето, а потоа се случи нешто НЕОЧЕКУВАНО (ВИДЕО)

Еспресо

Меган во раскошен фустан, Кејт во поконзервативно издание, а принцовите се држат на дистанца (ФОТО)

Igor

За малку ќе ѝ испаднеа градите: Сораја со деколте до папокот го запре здивот на спротивниот пол! (ФОТО)

Еспресо

Три хороскопски знаци кои најдобро се бакнуваат

Igor

Успешно криени тајни на Холивуд: Џони Деп е роднина со кралицата Елизабета Втора

Еспресо

Доб­ро е да се знае: 5 со­ве­ти што тре­ба да ги има­те на ум ко­га ку­пу­ва­те до­мати

Igor