Tag : состанок

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Поп дивата договорила состанок со принцот Вилијам, но тој никогаш не се појавил

Еспресо
Пред повеќе од 20 години во јавноста кружеа гласини дека британскиот принц Вилијам и пејачката Бритни Спирс се во врска, но иако сето тоа остана...
Лајфстајл

Сакате сексуален однос на првиот состанок? Ви нудиме три совети!

Еспресо
Речиси сите девојки се прашуваат дали треба да имаат секс на првиот состанок. „Дали е во ред да го направам ова? Што ако веднаш потоа...
Лајфстајл

Колку време треба да трае првиот состанок?

Еспресо
Првиот љубовен состанок треба да трае 57 минути и тоа е сосема доволно време за да се запознаете и да ги дознаете основните информации за...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

ВАКА ВЕЌЕ НЕ МОЖЕ: Кралицата Елизабета свика итен состанок поради Хари и Меган

Еспресо
Британската кралица Елизабета Втора се очекува во понеделник да одржи состанок со принцот Хари, со цел да се обиде да ја реши кризата предизвикана од...
Лајфстајл

Најчестите лаги кои мажите ги кажуваат на првиот состанок!

Слободен Печат
Иако повеќето од нив уште на самиот почеток пристапуваат искрено и отворено, некои едноставно мислат дека подобро ќе пројдат доколку лажат, односно „разубават“ некои работи....
Лајфстајл Сцена

Љубовната приказна на Бајага: Сопругата ја ЗАПОЗНАЛ ВО АВТОБУС, а првиот состанок и денес го памти!

Igor
Момчило Бајагич – Бајага својата сопруга прв пат ја видел во автобус и веднаш му се допаднала. Меѓутоа, кога ја запрашал да излезат следел одговор...
Лајфстајл

Никогаш не добивате покана за втор состанок? Еве зошто!

Igor
Покана за првиот состанок ви се чини дека е најтешкиот дел. Но, ја добивте поканата и излеговте заедно, а сепак тоа беше се. Никогаш веќе...
Лајфстајл

Треба ли да чувствувате вина доколку сакате да имате секс на првиот состанок?

Igor
Речиси сите девојки се прашуваат дали треба да имаат секс на првиот состанок. „Дали е во ред да го направам ова? Што ако веднаш потоа...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian