10.8 C
Скопје
06:01 - 23 мај, 2024

Ознака : мажи и жени

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Лаги кои мажите ги кажуваат на првиот романтичен состанок

Еспресо
Сосема е природно што ниту мажите ниту жените не сакаат да се разоткријат на првиот состанок. Двете страни се склони кон преувеличување, а многу мажи,...