Ознака : свика

Ви Препорачуваме Свет Сцена

ВАКА ВЕЌЕ НЕ МОЖЕ: Кралицата Елизабета свика итен состанок поради Хари и Меган

Еспресо
Британската кралица Елизабета Втора се очекува во понеделник да одржи состанок со принцот Хари, со цел да се обиде да ја реши кризата предизвикана од...