19.8 C
Скопје
02:43 - 18 јуни, 2024

Ознака : добивате

Лајфстајл

Никогаш не добивате покана за втор состанок? Еве зошто!

Igor
Покана за првиот состанок ви се чини дека е најтешкиот дел. Но, ја добивте поканата и излеговте заедно, а сепак тоа беше се. Никогаш веќе...