21.8 C
Скопје
18:12 - 30 мај, 2024

Ознака : три

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

ДОМАШЕН ЧАЈ ЗА СЛАБЕЕЊЕ ОД САМО ТРИ СОСТОЈКИ: Пијте го наутро по станување, резултатите се видливи по една недела!

Еспресо
Три филџани од овој чај дневно помагаат за слабеење, особено на критичните зони како што се стомакот и колковите. Состојки – зелен чај, цимет и...
АстроЛајфстајлСлајдерХороскоп

Крајот на ноември носи огромна промена за овие три хороскопски знаци

Еспресо
Крајот на ноември ќе биде особено интересен за овие три хороскопски знаци. Последните денови од ноември, но и првите од декември ветуваат успех и среќа....
СветСлајдерСцена

Легендарниот водител Лари Кинг за три недели загуби две деца

Еспресо
За време на својата кариера тој достигна светска слава, а на јавноста освен по работата и стана познат и по љубовниот живот. Легендарниот американски водител...
СветСлајдерСцена

Три години по смртта – Вдовицата на Хју Хефнер ужива со новото момче

Еспресо
Вдовицата на Хју Хефнер, Кристал Харис, конечно повторно ја пронајде љубовта, три години по смртта на нејзиниот сопруг, легендата на „Плејбој“, со новото момче по...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСлајдер

„Ролинг Стоунс“ најавија реиздание на еден од албумите, пристигнуваат и три досега необјавени песни

Еспресо
Обожавателите ќе имаат прилика да слушнат десет бонус песни, меѓу кои ќе се најдат и три досега необјавени песни. Легендарниот бенд „Ролинг Стоунс“ откри дека...
СветСлајдерСцена

Рон Џереми обвинет за силување на три жени – Му се заканува казна затвор од 90 години

Еспресо
Еден од најпознатите порно-актери Рон Џереми (67) е обвинет за силување на три жени и за сексуален напад на четврта, објавија во вторникот обвинителите во...
Лајфстајл

Сакате сексуален однос на првиот состанок? Ви нудиме три совети!

Еспресо
Речиси сите девојки се прашуваат дали треба да имаат секс на првиот состанок. „Дали е во ред да го направам ова? Што ако веднаш потоа...
Секојдневие

Три бабички не сакаат да бидат сами во изолација – Се собрале заедно и се снабдиле со вино (ВИДЕО)

Еспресо
Три бабички од Англија на возраст од околу 70 години одлучиле самоизолацијата да ја поминат заедно. Дорен Брнс, Ерол Спарк и Доти Робинсон се познаваат...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Лепа Брена го знае лекот за коронавирусот – ПРСКАЈТЕ ОД ОВА ВО УСТА ТРИ ПАТИ ДНЕВНО (ФОТО)

Еспресо
Лепа Брена во склад со новонастанатата ситуација со коронавирусот, реши да остане во домот, а сега реши и да се пошегува, па така таа сподели...
Секојдневие

Сок од 3 моќни намирници со кои ќе ги стопите килограмите

Слободен печат
Губењето на килограми е процес во кој треба да се обврне внимание на голем број фактори. Освен физичката активност и контролираната диета која никако не...