4.8 C
Скопје
03:29 - 4 март, 2024

Ознака : грејпфрут

Секојдневие

Сок од 3 моќни намирници со кои ќе ги стопите килограмите

Слободен печат
Губењето на килограми е процес во кој треба да се обврне внимание на голем број фактори. Освен физичката активност и контролираната диета која никако не...
Здравје

Испијте ја оваа мешавина 20 минути по оброкот и ќе согорите половина од калориите

Igor
Грејпфрутот изобилува со антиоксиданси, витамини и минерали кои го зајакнуваат имунолошкиот систем, но и ги топи и килограмите доколку го приготвите на следниот начин: Потребни...