Ознака : изгуби

Свет Слајдер Сцена

Кралското семејство со изненадувачка реакција откако Меган јавно откри дека го загубила бебето

Еспресо
Меган Маркл за Њујорк Тајмс откри дека доживеала спонтан абортус откако таа и принцот Хари се преселиле во САД. Војвотката од Сасекс изјави дека го...
Свет Слајдер Сцена

Легендарниот водител Лари Кинг за три недели загуби две деца

Еспресо
За време на својата кариера тој достигна светска слава, а на јавноста освен по работата и стана познат и по љубовниот живот. Легендарниот американски водител...
Секојдневие

Оваа девојка ослаби 50 килограми и стана Мис Велика Британија (ФОТО)

Еспресо
Џен Аткинс е новата Мис Велика Британија. Синооката 26-годишна девојка стана најубавата жена во Обединетото Кралство откако изгуби неверојатни 50 килограми. „Не можам да верувам....
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Тој си дозволи да ја изгуби косата, па тој ли ќе биде крал на Англија?

Igor
Во разговор со странските медиуми актерот Роб Лоу јавно го исмеа принцот Вилијам поради неговото губење на косата. Роб Лоу нагласи дека тој никојпат не...