20.8 C
Скопје
16:59 - 30 мај, 2024

Ознака : реакција

БалканСлајдерСцена

(ВИДЕО) Сара Јо за време на првото евровизиско полуфинале објави видео со кое ги збуни своите фанови: Дали пејачката сè уште пати поради поразот на „Беовизија“?

М.Р.
Сара Џо се огласи среде емитување на првото полуфинале на „Евровизија“, а нејзината објава на социјалните мрежи не е баш најјасна. Сари оваа година ја...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ВИДЕО) Досега невидена реакција на сопругата на Вил Смит по невкусната шега: Презир на лицето!

еспресо
Видеото на кое се гледа реакцијата на Џејда Пинкет Смит на шамарот што Вил Смит му го упати на Крис Рок веќе е хит на...
СветСлајдерСцена

Кралското семејство со изненадувачка реакција откако Меган јавно откри дека го загубила бебето

Еспресо
Меган Маркл за Њујорк Тајмс откри дека доживеала спонтан абортус откако таа и принцот Хари се преселиле во САД. Војвотката од Сасекс изјави дека го...
Секојдневие

Што да направите доколку ве касне оса?

Еспресо
Осите често ги нарушуваат собирите на отворено во текот на летото бидејќи многумина се плашат од нив. Како и да е, треба да се знае...
Секојдневие

Новинар стана хит поради неговата реакција кога виде дека кон него доаѓа стадо бизони (ВИДЕО)

Еспресо
Новинар на телевизија во Монтана стана хит на Твитер поради реакцијата кога виде дека кон него доаѓа стадо на бизони. Дион Брокстон од филијалата на...
Филм и ТВ

Скорсезе буквално заспа додека Еминем рапуваше на церемонијата на Оскарите (ВИДЕО)

Еспресо
Кога Еминем среде доделувањето на Оскарите излезе на сцената и почна да ја рапува својата песна „Lose yourself“, многумина се изненадија. Се наметна прашањето и...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Урнебесна средба на Лепа Брена и јутјубер – Пејачката само го погледна, а неговата реакција е хит (ВИДЕО)

Еспресо
Младиот јутјубер Андрија Јо се сретна со фолк ѕвездата Лепа Брена очи во очи, а судејќи според неговите реакции тоа за него беше изненадувачки, трауматично...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Братот на Ники Минаж силувал дете од 11 години: Реакцијата на раперката ја налути јавноста, а монструмот е осуден на 25 години затвор

Еспресо
Џелани Мараж, братот на раперката Ники Минаж (37), осуден е на 25 години затвор поради сексуално злоставување на девојче од 11 години во својот дом...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Бред Пит одговори на прашањето дали Џенифер Анистон ќе му биде партнерка за Оскарите! (ВИДЕО)

Еспресо
Откако после наградите SAG за прв пат беа фотографирани заедно после 15 години, Бред Пит и Џенифер Анистон ја размрдаа имагинацијата на милиони фанови кои...
Секојдневие

Девојче доби банана за подарок, нејзината реакција ги воодушеви сите (ВИДЕО)

Еспресо
Американскиот пејач, актер и продуцент Џон Роџер Стивенс познат како LGND се обиде да ја „зафркне“ ќеркичката завиткувајќи и банана во шарена хартија, како подарок...