23.8 C
Скопје
04:27 - 23 јуни, 2024

Ознака : џеда смит

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ВИДЕО) Досега невидена реакција на сопругата на Вил Смит по невкусната шега: Презир на лицето!

еспресо
Видеото на кое се гледа реакцијата на Џејда Пинкет Смит на шамарот што Вил Смит му го упати на Крис Рок веќе е хит на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џеда Пинкет Смит го прекина МОЛКОТ: Не многу разбирлива порака која повикува на мир и хармонија!

Еспресо
Џеда Пинкет Смит ја прекинува тишината и зборува за „сезоната на исцелување“. Актерката прозборе за прв пат, но на криптичен начин, за шлаканицата на нејзиниот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Која е ЏЕДА ПИНКЕТ, сопругата на Вил Смит и зошто има избричена глава: „Навистина се тресев од страв!“

Еспресо
За време на церемонијата на доделување на Оскарите, Крис Рок ја праша Џедa Пинкет, сопругата на актерот Вил Смит, дали нејзиниот следен филм ќе биде...