Tag : детето

Живот Лајфстајл Слајдер

Еве која е најважната работа која детето може да ја научи само во градинка: Вие на тоа не можете да го научите!

Еспресо
За сите воспитувачки, негувателки и учителки во градинка – ВИ БЛАГОДАРИМЕ. Многу луѓе се прашуваат зошто децата треба да одат во градинка, кога едноставно може...
Свет Слајдер Сцена

Кралското семејство со изненадувачка реакција откако Меган јавно откри дека го загубила бебето

Еспресо
Меган Маркл за Њујорк Тајмс откри дека доживеала спонтан абортус откако таа и принцот Хари се преселиле во САД. Војвотката од Сасекс изјави дека го...
Живот

Мајка повикала полиција бидејќи немала со што да го нахрани бебето – Еве што сториле полицајците среде ноќ!

Еспресо
Полицајците ширум светот веќе се навикнати луѓето да ги бараат поради бизарни причини, но повикот кој им го упатила мајката Шанон Бирд од американската сојузна...
Uncategorized

Северина подготви жалба на пресудата: Судот не го праша детето

Слободен печат
Адвокатскиот тим на пејачката Северина Којиќ (47) поднесе две жалби на пресудата на загребскиот Општински граѓански суд, пренесуваат хрватските медиуми. Адвокатите поднесоа и барање за...
Лајфстајл Сцена

МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ го напушта ГРАНД поради БЕБЕ: Ќе станам МАЈКА и ќе го чувам детето САМА!

Igor
Директорот на „ГРАНД“ Саша Поповиќ постојано истакнува дека „Ѕвездите на Гранд“ се најгледани поради „тимот кој победува“, мислејќи притоа на членовите на жирито кое е...
Uncategorized

Родители, никогаш не му ги кажувајте овие нешта на вашето дете!

Igor
Сите родители сонуваат за тоа еден ден нивното дете да стане независна и успешна личност со силен карактер. Но, многу често се прашуваат зошто нивните...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian