Ознака : саша

Здрави навики

Помладата ќерка ја засени мајка си Мишел Обама! (ФОТО)

Слободен Печат
Децата се најдобри показатели за како тоа времето „лета“! Осумнаесет годишната Саша Обама имаше само 7 години кога нејзиниот татко Барак Обама, во јануари 2009...
Лајфстајл Сцена

Лепа Брена и Саша Поповиќ ја продадоа „Гранд“ и заработија милиони

Igor
Саша Поповиќ и Лепа Брена, заедно со сопругот на Брена, Слободан Живоиновиќ, го продадоа уделот од 49 проценти од „Гранд продукција“ на компанијата „Јунајтед медија“...
Лајфстајл Сцена

Сопругата на Саша Поповиќ го прослави 50 роденден – Веднаш се пофали со подарокот од него (ФОТО)

Igor
Сопругата на директорот на „Гранд“, Саша Поповиќ, Сузана Јовановиќ, го прослави својот 50-ти роденден, а какво изнанадување доби, веднаш се пофали на социјалните мрежи. Пејачката...
Лајфстајл Сцена

Саша и Душко на море: Кој има поубави купаќи?

Igor
Директорот на „Гранд“ продукција Саша Поповиќ овие денови со семејството престојува во Опатија, како и секое лето, каде ги полни батериите пред новата сезона од...
Лајфстајл Сцена

Карлеуша објави фотка од сопругата на Саша Поповиќ во бикини (ФОТО)

Igor
Директорот на „Гранд“ Саша Поповиќ (65) се одмара со семејството во Опатија, а на нив таму им се придружи и Јелена Карлеуша (41) со своите...
Лајфстајл Сцена

МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ го напушта ГРАНД поради БЕБЕ: Ќе станам МАЈКА и ќе го чувам детето САМА!

Igor
Директорот на „ГРАНД“ Саша Поповиќ постојано истакнува дека „Ѕвездите на Гранд“ се најгледани поради „тимот кој победува“, мислејќи притоа на членовите на жирито кое е...