2.8 C
Скопје
05:24 - 19 април, 2024

Ознака : објави

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ова е ковид-19! – Џенифер Анистон објави потресна фотографија од пријател на респиратор (ФОТО)

Еспресо
Актерката Џенифер Анистон објави фотографија од пријател кој бил хоспитализиран и со потресни зборови им се обрати на обожавателите. „Ова е нашиот пријател Кевин. Совршено...
СветСлајдерСцена

Северина објави заводлива фотографија на Инстаграм, некои мислат дека со тоа најавува нешто ново (ФОТО)

Еспресо
Северина на Инстаграм објави провокативна и секси фотографија и го цитираше хитот на „Eurythmics“, популарната песна „Sweet Dreams“. “Sweet dreams are made of this Who...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Горди сме на нашиот мал Пикасо – Ана Ивановиќ објави емотивна семејна слика од својот дом (ФОТО)

Еспресо
Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ уште еднаш апелираше сите да останат дома со цел да се заштитат од коронавирусот. Српската тенисерка на својот Инстаграм профил објави...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Калиниќ објави ново видео со синот: Ова е сиротиот Вујо кој социјалните служби треба да го преземат (ВИДЕО)

Еспресо
По видеото во кое се гледа како Милан Калиниќ му вика на својот син додека пишуваат домашна задача пред телевизотот, актерот и водител објави ново...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ќерката на Робин Вилијамс објави досега невидени фотографии со својот славен татко (ФОТО)

Еспресо
Зелда Вилијамс пронашла некои стари фотографии со својот татко… Пандемијата на коронавирусот натера многу лица во светот да се стават во самоизолација. До тој совет...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

ОВА Е ЉУБОВ – Цеца објави интимен семеен момент, а Вељко никогаш не сте го виделе во вакво издание (ФОТО)

Еспресо
Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, често објавува фотографии и видео снимки од своето секојдневие, а сега со новата објава разнежни многумина. Имено, Цеца на својот Инстаграм...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ги излуди фановите со огромните гради – Сораја објави ново провокативно видео

Еспресо
Сораја Вучелиќ објави ново провокативно видео на Инстаграм. Старлетата, користејќи апликација, се појави во издание на зајачица и заводливо се движеше пред камерата, што беше...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Најпознатата плус сајз манекенката ги објави првите фотографии од новородениот син (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Две ипол недели откако на свет го донесе своето прво дете, Ешли Грејам објави црно-бели фотографии од него. На социјалните мрежи сподели две фотографии на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Памела Андерсон објави фотка со 22 години постариот сопруг (ФОТО)

Еспресо
Откако беше откриено дека се омажила за продуцентот Џон Петерс, Памела Андерсон ја објави првата фотографија со својот нов сопруг. Памела објави црно-бела фотографија на...
Uncategorized

Првата фотка од малиот ЖЕЉКО РАЖЊАТОВИЌ: Вељко објави снимка од ултразвукот! (ФОТО)

Слободен печат
Вељко и Богдана Ражнатовиќ наскоро ќе станат родители на машко бебе, а гордиот иден татко со јавноста сподели снимка од ултразвукот на својата бремена сопруга,...