11.8 C
Скопје
22:17 - 26 февруари, 2024

Ознака : ана

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Откриено е која е новата водителка на „Ѕвезде гранда“: „Мило ми е што сме повторно заедно“

Еспресо
Позната пејачка е нова водителка на најгледаното музичко натпреварување. Откако Сања Кужет објави дека е бремена и нема да остане до крајот на сезоната на...
Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуНаши ФациСлајдерСцена

Средба со Ана, Стрезо и Стефан: Лесно е да се сретне Европа кај нас, само треба да сакаш да ја најдеш

Еспресо
Во новата емисија насловена TVTaxi28, Ана, Стрезо и Стефан сакаат со нивното такси да стигнат до сите светски приказни што ги имаме во земјава. По...
БалканЛајфстајлСлајдерСтилСцена

(Фото) По хаосот во Катар: По наводниот љубовен тријаголник со фудбалерите-колеги, убавата Ана Рајковиќ објави фотографија со сопругот

Еспресо
Ана Рајковиќ, сопругата на голманот Предраг Рајковиќ, за која (о)зборува целиот регион поради наводниот секс скандал во чиј центар е таа, но и српските фудбалери...
БалканВи ПрепорачувамеЕспресоЛокумчеСлајдерСцена

(Фото) Српски љубовен триаголник: Лоша игра на Србите во Катар поради фаталната убавица Ана Рајковиќ? Фатална е, нема што!

Еспресо
Душан Влаховиќ не само што важи за еден од најдобрите фудбалери на српската репрезентација, а на Светското првенство во Катар замина во статус на една...
СветСлајдерСцена

Ќерката на Елизабета Втора проговори за последните денови од животот на нејзината мајка

Еспресо
Единствената ќерка на британската кралица Елизабета Втора, принцезата Ана, проговори за последните денови од животот на нејзината мајка. „Имав среќа да ги споделам последните 24...
СветСлајдерСцена

(Фото) Алесандра Амброзио позира со ќерката убавица во Црна Гора, која е новата надеж во модниот свет Ања Мазур?

Еспресо
Топ моделката Алесандра Амброзио постојано споделува фотографии на својот инстаграм профил од престојот во Црна Гора. На последната фотоградија, убавицата позира во костим за капење...
БалканСлајдерСцена

(ФОТО) Фановите на Констакта ја нападнаа Неда Украден: „Како не ти е срам?“

М.Р.
Неду Украден ја нападнаа дека е лицемер: Констракти не гласаше, а сега ја фалат Српската претставничка утре ќе настапи во втората полуфинална вечер на Евровизија,...
БалканНаши ФациСлајдерСцена

ПОЧИНА АНА, МАЈКАТА НА АКИ РАКИМОВСКИ: До последно не знаела дека син ѝ си заминал пред неа

М.Р.
Тагата по вечното заминување на легендарниот фронтмен на „Парни Ваљак“ е сѐ уште присутна кај сите оние кои го почитуваа неговиот лик и дело. Само...
Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

Ана Тодоровска ги маркира МРАКОВИТЕ ВО ОПШТЕСТВОТО: „Еден исцрнет ред вреди повеќе од илјада зборови!“

Кате Божиновска
Ана Тодоровска е пионер на редактираната поезија во Македонија. Автор на „Мракизам“ фб страница , каде објавува редактирани поеми, „вооружена со црн маркер“. Ана Тодоровска, или...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

СЛАВНАТА ДРУГАРКА НА ПУТИН му го сврти грбот: А, што е со „силната машка енергија“!?

Еспресо
Беа потребни 35 дена војна за да се убеди сопранистката Ана Нетребко да заземе став против руската инвазија на Украина и да се дистанцира од...