15.8 C
Скопје
19:30 - 27 февруари, 2024

Ознака : репрезентација

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлЛокумчеСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Со убавината ги распамети сите: Ѕвездата на мароканската репрезентација е во брак со убавица од Шпанија – 12 години е постара од него и не носи хиџаб

Еспресо
Дефанзивецот на мароканската репрезентација Ашраф Хакими на трибините го поддржува сопругата, актерката и модел Хиба Абук. Воедно, токму играчот на ПСЖ го реализираше одлучувачкиот пенал...
БалканВи ПрепорачувамеЕспресоЛокумчеСлајдерСцена

(Фото) Српски љубовен триаголник: Лоша игра на Србите во Катар поради фаталната убавица Ана Рајковиќ? Фатална е, нема што!

Еспресо
Душан Влаховиќ не само што важи за еден од најдобрите фудбалери на српската репрезентација, а на Светското првенство во Катар замина во статус на една...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Катар ги подмитувал играчите на Еквадор за да победат на отворањето на Светското првенство, ова е вртоглавата сума што ја нуделе!

Еспресо
Новинарот Амјад Таха на своите социјални мрежи соопшти дека Катар поткупил осум играчи на еквадорската репрезентација. „Катар поткупи осум играчи од Еквадор за 7,4 милиони...