22.8 C
Скопје
17:54 - 30 мај, 2024

Ознака : сања

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

По Сања и Бекута, и Цеца заменета во „Ѕвездите на Гранд“: Еве кои се на нивно место

Еспресо
Цеца Ражнатовиќ и Ана Бекута не се појавија на снимањето на новата емисија  „Ѕвездите на Гранд“, што изненади многумина, пренесуваат српските медиуми. Откако беше потврдено...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Откриено е која е новата водителка на „Ѕвезде гранда“: „Мило ми е што сме повторно заедно“

Еспресо
Позната пејачка е нова водителка на најгледаното музичко натпреварување. Откако Сања Кужет објави дека е бремена и нема да остане до крајот на сезоната на...
БалканВи ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдерСцена

ТОМА ЗДРАВКОВИЌ НАПИШАЛ ПЕСНА И ЗА ЕСМА: Кои се Данка, Лилјана, Бранка, Нада, циганко моја…жените на кои им ги посветил најубавите песни

Еспресо
По прикажувањето на филмот „Тома“ и македонската јавност се заинтерсира да дознае и открие што повеќе за животот за легендарниот српски пејач, композитор и поет...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) НЕМА ДА БИДЕ РАПЕР КАКО ТАТКО МУ: Синот на Сања и Слаткар е надежен фудбалер

M.Р.
Поранешната водителка, манекенка и Мис на Македонија како и сопруга на  раперот Марко Маринковиќ – Слаткар, Сања Николиќ Маринковиќ сподели прекрасни фотографии и видео на...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Слаткар и Сања станаа родители: Бебето доби многу интересно име! (ФОТО)

Еспресо
Познатиот рапер Марко Маринковиќ – Слаткар и поранешната манекенка Сања Николиќ станаа родители.  Оваа информација ја објави Слаткар на своите социјални мрежи, објавувајќи фотографија на...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

ГИ ИСТАКНА ГРАДИТЕ ВО ПРЕДЕН ПЛАН: Сања Кужет во ова издание се уште НЕ СТЕ ЈА ВИДЕЛЕ! Водителката НИКОГАШ ПОУБАВА! (ФОТО)

Еспресо
Водителката Сања Кужет највото издание на „Ѕвездите на Гранд“ го направи уште поинтересно. Нежно розевиот фустан јасно ја истакна нејзината витка фигура, а градите и...
Uncategorized

Сања Кужет – Досега сигурно не сте ја виделе во вакво издание (ФОТО)

Слободен печат
Сања Кужет веќе со години наназад важи за една од најзгодните водителки во Србија. Сања одлучи на кратко да го промени својот имиџ и да...
ЛајфстајлСцена

Сања Кужет со фотографија во бикини го запали Инстаграм (ФОТО)

Igor
Атрактивната водителка на „Ѕвездите на Гранд“ Сања Кужет овие денови одмара во турскиот Бодрум. Имено со неколку нови фотографии во бикини таа го запали Инстаграм....