Ознака : план

Секојдневие

Најлесен начин да ослабете – Режим на исхрана за сите што „мразат диети“

Еспресо
Колку пати досега сте се обиделе да држите диета и никогаш не сте успеале да го постигнете толку посакуваниот резултат? Можеби и вие сте во...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

ГИ ИСТАКНА ГРАДИТЕ ВО ПРЕДЕН ПЛАН: Сања Кужет во ова издание се уште НЕ СТЕ ЈА ВИДЕЛЕ! Водителката НИКОГАШ ПОУБАВА! (ФОТО)

Еспресо
Водителката Сања Кужет највото издание на „Ѕвездите на Гранд“ го направи уште поинтересно. Нежно розевиот фустан јасно ја истакна нејзината витка фигура, а градите и...
Лајфстајл Сцена

Познат рапер сковал план како да ги спои Клои Кардашијан и Бред Пит (ФОТО)

Igor
Познатиот актер Бред Пит, како што пренесуваат странските медиуми, неодамна станал член на црквата која ја основал американскиот рапер Каније Вест, а медиумите пишуваат дека...
Сцена Хороскоп

АСТРОЛОЗИТЕ ТВРДАТ: Овие 6 знаци најмногу размислуваат и „кршат“ глава за сè

Igor
Ви се случило ли очајно да сакате да ги смирите своите мисли, но тоа никако да се случи, па дури и трае додека се обидувате...
Лајфстајл Сцена

Кејт Мидлтон не ги сака кралските обврски, па смислила план како да ги избегне

Igor
Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон има три деца, но експертите за кралското семејство тврдат дека постои можност Вилијам и неговата сопруга да добијат и четврто...