Ознака : истакна

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

ГИ ИСТАКНА ГРАДИТЕ ВО ПРЕДЕН ПЛАН: Сања Кужет во ова издание се уште НЕ СТЕ ЈА ВИДЕЛЕ! Водителката НИКОГАШ ПОУБАВА! (ФОТО)

Еспресо
Водителката Сања Кужет највото издание на „Ѕвездите на Гранд“ го направи уште поинтересно. Нежно розевиот фустан јасно ја истакна нејзината витка фигура, а градите и...
Свет Сцена

Музичката дива ги истакна градите во претесен фустан, фановите ја критикуваа за линијата (ФОТО)

Еспресо
Сопственичката на мегахитот „All I Want For Christmas Is You”, Мараја Kери (50) се појави на премиерата на филмот „A Fall From Grace” во Њујорк,...
Uncategorized

Сораја го истакна огромниот задник, фановите збудалеа (ФОТО)

Слободен печат
Најновата објава на Сораја на Инстаграм не можеше да пројде незабележано. Старлетата позираше во проѕирна наметка, а нејзиниот задник беше во преден план. И додека...
Лајфстајл Сцена

Бритни објави фотографија на која ја истакна ФИГУРАТА, но негативните коментари ја доведоа до депресија! (ФОТО)

Igor
Пејачката Бритни Спирс како да го загубила компасот, а секој потег и е навистина лош! Бритни Спирс објави фотографија на Инстаграм која малку ја „средила“...