Бритни објави фотографија на која ја истакна ФИГУРАТА, но негативните коментари ја доведоа до депресија! (ФОТО)

Пејачката Бритни Спирс како да го загубила компасот, а секој потег и е навистина лош!

Бритни Спирс објави фотографија на Инстаграм која малку ја „средила“ и предизвика буни реакции на интернет.

Сакала да ги потсети следбениците на модната комбинација од спотот за „Baby One More Time“. Меѓутоа, сите забележале дека обликот на фиоките во позадина е необичен, извитоперен.

На сметка на лошиот фотошоп започнале да се нижат негативни коментари, а на социјалните мрежи се води полемика за тоа како пејачката „го скршила“ мебелот.

„Она е толку слаба, што дури и мебелот се искривил, Фиоките доживеале срцев удар, Најдобриот фотошоп кој сум го видела во последните 10 години, Некој нека и го одземе Инстаграм моментално“, се само некои од коментарите.

View this post on Instagram

New Closet … A New World 😜

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Слични објави

Колку чини и кој го финансира настапот на Мадона на Евровизија?

Igor

ОД ЅВЕЗДА ДО БЕЗДОМНИЧКА: Порно-актерка живее во тунелите под ГРАДОТ НА ГРЕВОТ

Igor

Сораја овој пат потполно ги излуди обожавателите! (ФОТО)

Еспресо

Познатиот актер пропуштил шанса за улога во „Once upon a time in Hollywood“: Беше катастрофално, бев многу лош!

Еспресо

Едвај ги сокри брадавиците! Инстаграм ќе ги забрани жешките фотки на старлетата Ана? (ФОТО)

Igor

Нина Бадриќ ги покажа нозете и деколтето: „Дај облечи се, ќе настинеш“ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

три × 4 =

Слични објави

Ги распамети мажите: Ивана Кнол во мини бикини позира на снегот (ФОТО)

Еспресо

За среќа без последици: Мајката на Беквалац трчала по внукот и паднала на глава (ФОТО)

Васко Спасоски

Гораст и Жаре вртеа плескавици, а Бубо Каров ни објасни како да се заштитиме од коронавирусот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за 25 септември 2019: Раковите ќе го добијат тоа што го сакаат

Igor

Вилдане дефинитивно НЕОДОЛИВА (ФОТО)

Igor

Го надмина Мајкл Џексон: Тејлор Свифт е прогласена за изведувач на деценијата! (ФОТО)

Igor