Tag : Коментари

Ви Препорачуваме Лајфстајл Музика Свет Сцена

Били Ајлиш откри зошто повеќе не ги чита коментарите на социјалните мрежи

Еспресо
Музичката сензација, 18-годишната Били Ајлиш, во интервју за медиумите откри дека повеќе не чита коментари на социјалните мрежи, посебно оние кои се актуелни на нејзиниот...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Снимка од Луна Џогани предизвика „војна“ на социјалните мрежи: Кога ќе погледнете, ќе ви стане јасно зошто! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Блогерката Луна Џогани својата музичка кариера ја започна по победата во реалното шоу „Задруга 2“, а тоа предизвика подлени реакции на српската јавност. Едно е...
Балкан Сцена

„Илјада пати реков дека не сум за во кујна“: Пицата на Аца Лукас која не сакате да ја пробате (ФОТО)

Еспресо
Пејачот Аца Лукас јавно откри дека не се снаоѓа во кујната и дека готвењето не е негова најсилна страна. Тој на својот Инстаграм профил објави...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Фановите и оставија брутални коментари – Изгледаш како да те држат како заложник (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Бритни Спирс (38) не престанува да ги изненадува фановите. Таа на Инстаграм сподели фотографија на која позира во костим за капење, а фановите се...
Лајфстајл Сцена

ЈА НАПАДНАА: Јелена, лошо влијаеш врз Дара Бубамара!

Igor
Обожавателите на Дара Бубамара започнаа хајка на социјалните мрежи против Јелена Карлеуша. Тие ја обвинуваат дека поради нејзе, нивната омилена пејачка непримерно се однесува на...
Лајфстајл Сцена

ПОВЕЌЕ ОД МИЛИОН ЛАЈКОВИ: Џенифер Лопез изгледа неверојатно! (ФОТО)

Igor
Џенифер Лопез неодамна го прослави својот педесетти роденден а притоа воопшто не личи на некој што влегол во шестата деценија од животот. Дека е младолика...
Лајфстајл Сцена

„Делуваш толку старо”: Фотографија од Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас предизвикала лавина од коментари (ФОТО)

Igor
Холивудскиот пар Кетрин Зета Џонс (49) и Мајкл Даглас (74) веќе 19 години се во складен брак, а секој слободен момент го користат да уживаат....
Лајфстајл Сцена

ПОВТОРНО КРИТИКИ: Научете ја Меган како се држи дете! (ФОТО)

Igor
Откако јавно беше искритикувана за нејзината желба за приватност додека е на Вимблдон, овојпат јавноста има нешто да каже и за начинот на кој таа...
Лајфстајл Сцена

Бритни објави фотографија на која ја истакна ФИГУРАТА, но негативните коментари ја доведоа до депресија! (ФОТО)

Igor
Пејачката Бритни Спирс како да го загубила компасот, а секој потег и е навистина лош! Бритни Спирс објави фотографија на Инстаграм која малку ја „средила“...
Лајфстајл Сцена

Мадона го зголеми задникот – Сакала да изгледа како Ким Кардашијан, па направила катастрофа (ФОТО)

Igor
Мадона се врати на музичката сцена со албумот „Madame X“, кој ги подели не само критичарите туку и нејзините тврдокорни фанови, а покрај новите песни...