8.8 C
Скопје
08:18 - 27 февруари, 2024

Ознака : предатор

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Емануел Сење во одбрана на сопругот Роман Полански: Неговата жртва поради која е прогонет, не сака да биде веќе жртва

Ј.К.Д.
Човекот со кого живее цели 33 години, воопшто не е личноста за која слушала како сексуален предатор, туку тој е одличен сопруг и одличен татко,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСценаЧудесни жени

Што сè направи музичарот Ар Кели кој доби пресуда денес за педофилија: „Затворската казна од 30 години ќе му биде малку“

Еспресо
Денес државната порота го осуди музичарот Ар Кели – поради повеќе тужби од жени – за детска порнографија и сексуално злоставување во неговиот роден град,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСценаЧудесни жени

Глумецот Гери Буси е нов холивудски предатор, „над глава“ му висат обвинувања за сексуални престапи од четврти степен на најмалку две жртви

Еспресо
Гери Буси, 78-годишниот калифорниски актер, е обвинет за сексуално вознемирување што наводно се случило на годишната конвенција „Монстер Манија“ одржана минатиот викенд во хотелот “Дабл...
Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСветСлајдерСцена

Тајниот предаторски живот на ѕвездата Р. Кели: Сите малолетни жртви на музичарот од 1994 до денес

Еспресо
Пресудата за 30 години затворска казна стигна вчера, но музичката ѕвезда Ар Кели со години се соочуваше со обвинувања за сексуална злоупотреба. Поротата го прогласи...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

КЕВИН СПЕЈСИ САКА ДА ГО ГЛУМИ ТУЏМАН, КОМЕНТАРИТЕ СЕ БРУТАЛНИ: Тито го глумеше Ричард Бартон, а Фрањо – овој лицемерен предатор!

Еспресо
Последните денови кружи приказната дека глумецот Кевин Спејси пристигнал во Хрватска на покана на хрватскиот режисер Јаков Седлар кој планира да сними филм за првиот...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Холивудскиот предатор префрлен во затворот во кој робува убиецот на еден од најдобрите музичари на сите времиња! (ФОТО)

Васко Спасоски
Некогаш најмоќниот холивудски продуцент Харви Вајнстајн (68) осуден на 23 години затвор, префлен е во затвор надвор од градот Њујорк. Холивудскиот предатор кој денеска на...