17.8 C
Скопје
05:42 - 20 мај, 2024

Ознака : туџман

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

КЕВИН СПЕЈСИ САКА ДА ГО ГЛУМИ ТУЏМАН, КОМЕНТАРИТЕ СЕ БРУТАЛНИ: Тито го глумеше Ричард Бартон, а Фрањо – овој лицемерен предатор!

Еспресо
Последните денови кружи приказната дека глумецот Кевин Спејси пристигнал во Хрватска на покана на хрватскиот режисер Јаков Седлар кој планира да сними филм за првиот...