14.8 C
Скопје
22:53 - 27 мај, 2024

Ознака : кели

СветСлајдерСцена

Славната водителка ја прави „партал“ Мадона: „Таа е болна личност на која ѝ треба помош!“

Еспресо
Откако Мадона се појави на неодамнешните Греми награди со изглед кој прави да изгледа многу „помладо“, всушнот поразлично од она што ја знаеме вообичаено, коментарите...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Екс-сопругата на Р.Кели: „Се плашам за децата, не можете да избегате од вашата крв“

Еспресо
Андреа се омажила за Р. Кели на 22-годишна возраст, во 1996 година, а двајцата имаат три деца: Џоан, Јаа и Роберт Џуниор.   View this...
Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСветСлајдерСцена

Тајниот предаторски живот на ѕвездата Р. Кели: Сите малолетни жртви на музичарот од 1994 до денес

Еспресо
Пресудата за 30 години затворска казна стигна вчера, но музичката ѕвезда Ар Кели со години се соочуваше со обвинувања за сексуална злоупотреба. Поротата го прогласи...
СветСлајдерСцена

ПОСЛЕДНИТЕ ПОРАКИ НА БОБ САГЕТ: Вдовицата низ солзи ги сподели со фановите -„ Бескрајно те сакам…“

Еспресо
Кели Ризо, трогната, ги споделува со обожавателите на нејзиниот сопруг слатките пораки што и ги испратил пред да почине.  Кели Ризо, вдовицата на Боб Сагет,...
Секојдневие

Кели Брук го носи најудобниот летен модел на фустан: Секоја жена треба да го има! (ФОТО)

Еспресо
Лесниот материјал е спас од жештините, а поради памучниот материјал и лежерниот крој ќе ви биде максимално удобно… Британската манекенка, актерка и водителка Кели Брук...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

За Шерон Стоун знае цел свет, а вака изгледа нејзината помлада сестра Кели (ФОТО)

Еспресо
Актерката на Инстаграм објави заедничка фотографија со својата сестра Кели и така и го честиташе роденденот… Актерката Шерон Стоун важи за една од најпознатите светски...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Само еднаш се сретнале, а ова е суровата вистина која Грејс Кели тогаш и ја кажала на Дијана

Igor
Принцезата од Монако споделила еден многу вреден совет со тогаш 19-годишната принцеза Дијана. На еден настан Грејс Кели имала прилика да ја запознае младата принцеза...
Секојдневие

ВАКА ТРЕБА ДА ИЗГЛЕДА ИДЕАЛНАТА ЖЕНСКА ФИГУРА: Многумина нема да се сложат, но НАУЧНИЦИТЕ ГО КАЖАА СВОЕТО (ФОТО)

Igor
Излезе дека фигурата кон која повеќето жени се насочуваат и за неа мечтаат, односно витката линија, не е воопшто идеална. Запознајте се, оваа прекрасна девојка...