25.8 C
Скопје
15:00 - 28 мај, 2024

Ознака : многумина

СветСлајдерСцена

ФОТО: Најпознатата домаќинка Марта Стјуарт (79) покажа како изгледа – Нејзината фотографија воодушеви многумина!

Еспресо
Професионалната домаќинка изгледа го знае рецептот за добриот изглед…Таа е божица меѓу домаќинките и во својата бранша е неприкосновена веќе четири децении. Иако има 79...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Од целиот свет сокриле дури пет трагедии: Познатиот пар на нивната годишнина сподели потресни детали и расплака многумина (ФОТО)

Еспресо
Еден од најпознатите готвачи на светот и неговата сопруга слават две децении љубов, а по тој повод открија дека не им било постојано совршено. Напротив,...
Секојдневие

Жена феномен – Родена да ги забавува луѓето и можеби нема да победи во шоуто, но ќе биде инспирација за многумина (ВИДЕО)

Еспресо
Џозефина Монастерио е родена во Венецуела пред 73 години, а кога ќе ја погледнете не би и дале ниту 55 години. И не само тоа,...
Лајфстајл

По самоизолацијата адвокатите ќе ги тријат рацете: Многумина дури сега ќе сфатат дека браковите им се пропаднати

Еспресо
Некои луѓе животот во карантин поради коронавирусот го доживуваат како празничен одмор, но тоа не е задолжително така, бидејќи заедничкото престојување подолг времески период во...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Сергеј Четковиќ покажа што прави во домот – Неговата порака ќе допре до многумина (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачот со видео од својата кујна ги воодушеви фановите, но испрати и многу важна порака… Уште еден пејач кој апелира сите да не излегуваат од...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Силвестер Сталоне запрепасти многумина со новиот изглед (ВИДЕО)

Еспресо
Силвестер Сталоне со заминувањето во пензија си даде одмор на себе си, а се повеќе се забележува и дека годините полека но сигурно го стигнуваат....
СветСцена

Дуа Липа го покажа телото со мани, многумина се разочараа (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Дуа Липа, која е со потекло од Косово, ја дочека Новата 2020 година во сончевиот Мајами со друштвото и дечкото Анвар Хадид, братот на...
ЛајфстајлСцена

Згодната мама позираше: Многумина се уверени дека на фотографијата е целосно гола (ФОТО)

Igor
Тами Хемброу, мајката на две деца и австралискиот фитнес модел или како што ја нарекуваат „Австралиската мама на 2“на Инстаграм е вистинска ѕвезда поради своите...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Џенифер Лопез призна нешто што изненади многумина (ВИДЕО)

Igor
Музичката ѕвезда Џенифер Лопез пред неколку дена го прослави 50-от роденден и ги шокираше фановите. Таа дури вчера на YouTube објави видео под називот „Ден...
ЛајфстајлСцена

Тоа што Хилари Даф му го направи на своето дете многумина го осудија (ФОТО)

Igor
Актерката Хилари Даф многумина ја нападнаа и осудија поради тоа што на својата осуммесечна ќерка се решила да и ги дупне ушите. Фотографијата која актерката...