4.8 C
Скопје
03:26 - 21 април, 2024

Ознака : целиот

СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Без помпа и најава, ненадејно се појави Меган Маркл – Нејзината порака за поддршка и утеха ја упати до целиот свет!

Еспресо
Во годината која беше исклучително тешка и предизвикувачка за целиот свет, инспирирана сум од приказните на добрите луѓе во нашата заедница, започна сопругата на принцот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Од целиот свет сокриле дури пет трагедии: Познатиот пар на нивната годишнина сподели потресни детали и расплака многумина (ФОТО)

Еспресо
Еден од најпознатите готвачи на светот и неговата сопруга слават две децении љубов, а по тој повод открија дека не им било постојано совршено. Напротив,...
Секојдневие

Луѓе од целиот свет му испраќаат подароци, ова е папагалот Хуго од Сплит кој засега знае „само“ 2000 зборови (ВИДЕО)

Еспресо
Погледнете го овој сив африкански папагал кој се вика Хуго и има повеќе од 10.000 обожаватели на социјалните мрежи. Како што вели неговиот сопственик, Хуго...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Слики кои го заобиколија целиот свет: Кејт Мидлтон потклекна пред ботоксот (ФОТО)

Igor
Кејт Мидлтон (37) привлекува внимание каде и да се појави со својот префинет изглед, но Војвотката од Кембриџ не успеа да им одолее на естетските...
ЛајфстајлСцена

СО СВОИТЕ ГРИМАСИ ГО НАСМЕА ЦЕЛИОТ СВЕТ: Синот на Рожер Федерер на Вимблдон ги привлече сите погледи (ФОТО)

Igor
Нема кој не гледаше во петгодишниот син на Роџер Федерер и Мирка Федерер на Вимблдон. Федерер овие денови игра на Вимблдон, а еден од неговите...