24.8 C
Скопје
17:27 - 25 јуни, 2024

Ознака : расплака

Секојдневие

ВИДЕО: Празнична реклама која расплака милиони луѓе во светот

Еспресо
Оваа емотивна реклама во две минути ја опиша борбата на старите луѓе со новонастанатата ситуација… За оваа божиќна реклама многумина сметаа дека е една од...
СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Зошто се расплака Дуа Липа?

Еспресо
Британската поп ѕвезда Дуа Липа, со потекло од Косово, доби дури шест номинации за претстојното доделување на Греми наградите. Нејзината реакција на социјалните мрежи стана...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Од целиот свет сокриле дури пет трагедии: Познатиот пар на нивната годишнина сподели потресни детали и расплака многумина (ФОТО)

Еспресо
Еден од најпознатите готвачи на светот и неговата сопруга слават две децении љубов, а по тој повод открија дека не им било постојано совршено. Напротив,...
ЛајфстајлСцена

Филм кој го расплака Џејсон Момоа: „Ме расплакавте пред децата“ (ФОТО)

Igor
Џејсон Момоа призна дека неколку пати заплакал во само два часа. Актерот со своето семејство присуствуваше на приватна проекција на анимираниот филм „Кралот Лав“ и...
ЛајфстајлСцена

Принцот Хари луто и нареди на војвотката, Меган за малку не се расплака (ВИДЕО)

Igor
Несекојдневниот однос на принцот Хари и војвотката од Сасекс го забележа камерата на неодамна одржаната свеченост во Бекингемската палата. Имено, познатиот кралски пар го снимила...
ЛајфстајлСцена

Била 5 месеци во кома по породувањето: Северина со трогателни зборови го расплака регионот

Igor
Хрватската пејачка Северина Којиќ со своите следбеници на Инстаграм редовно ги дели моментите од својот брачен живот. А она што одлучи да го покаже овој...